Polityka Prywatności

Mojasocjologia.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika serwisu, a także subskrybenta e-kursów, lub newslettera obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://www.mojasocjologia.pl/polityka-prywatnosci/.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: mojasocjologia.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników serwisu.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu i nie korzystaj z funkcji jakie oferuje.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych kursów, biuletynów czy newslettera należących do mojasocjologia.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej e-zinu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi odpowiedni tekst.

Niezapowiedziane Wiadomości

Mojasocjologia.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości mojasocjologia.pl rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów mojasocjologia.pl.

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych mojasocjologia.pl.

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane w serwisie przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Mojasocjologia.pl nie ma możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Inne formularze

Formularze znajdujące się gościnnie na serwisie i dotyczące usług, produktów, serwisów i czasopism nieobsługiwanych przez mojasocjologia.pl nie podlegają Polityce Prywatności.

Informacje od użytkowników/subskrybentów

Użytkownik/subskrybent, który zamieści czy prześle jakąkolwiek informację do witryny www.mojasocjologia.pl, lub na którykolwiek jej adres e-mail, jednocześnie wyraża zgodę na to, że może ona zostać użyta przez serwis www.mojasocjologia.pl w celach promocyjnych, komercyjnych i niekomercyjnych. Oczywiście z zachowaniem zasady anonimowości wypowiedzi.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Mojasocjologia.pl została stworzona po to, aby ułatwiać wszystkim zainteresowanym naukami społecznymi, dotarcie do prawdy o otaczającym świecie, poprzez syntezę i redukcję dostępnej wiedzy. Mimo, że niejednokrotnie prezentowane są praktyczne rozwiązania, to nie są one jednakowo skuteczne dla wszystkich. Nie powinno się bezwarunkowo korzystać z wszystkiego co podano. Porady, jakie się pojawiają powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

Zawarte w mojasocjologia.pl własne artykuły i artykuły gości zawsze zgadzają się z moją opinią i opinią właśnie są.

Opinie wyrażone przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z moją własną.

Mojasocjologia.pl nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Wprawdzie przykładam wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie mogę odpowiadać za ich czyny.

W przypadku pytań proszę pisać:

info@mojasocjologia.pl

Pin It