Współpraca

Dodaj konferencję | Dodaj recenzję | Dla wydawnictw | Dla webmasterów | Oferta patronacka | Reklama

Dodaj konferencję

Jeśli jesteś organizatorem konferencji (warsztatu, szkolenia, debaty itp.) z zakresu szeroko pojętych nauk społecznych, możesz zaproponować dodanie o niej informacji na stronie. Ukaże się ona w zakładce “Konferencje” i ewentualnie na stronie “Czynny udział w konferencjach”. Wystarczy przesłać zgłoszenie na adres info@mojasocjologia.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

 1. Kto jest organizatorem;
 2. Tytuł;
 3. Miejsce i datę;
 4. Jaka jest tematyka konferencji;
 5. Ewentualnie informację do kiedy można zgłosić uczestnictwo z referatem;
 6. Informacje o opłacie konferencyjnej;
 7. Formularz zgłoszeniowy (jeśli jest);
 8. Odnośnik do strony konferencji lub strony zawierającej ogłoszenie o niej (np. strona jednostki naukowej).

Strona MojaSocjologia.pl zastrzega sobie prawo odrzucenia zgłoszenia w sytuacji gdy: nie podano którejś z wyżej wymienionych informacji, organizator konferencji nie jest możliwy do zweryfikowania lub jakość zaproponowanego wydarzenia budzi wątpliwości.

Dodaj recenzję

Jeśli napisałeś(aś) recenzję i chcesz ją zobaczyć na portalu MojaSocjologia.pl, prześlij ją do nas. Zostanie oceniona (“Wytyczne dla autorów” już wkrótce) i w przypadku akceptacji, ukaże się na stronie. Autor ma prawo do zamieszczenia krótkiej informacji o sobie pod artykułem, nie będącej tekstem reklamowym.

Dla wydawnictw

Jeśli chcesz, aby na stronie pojawiła się recenzja książki, która ukazała się nakładem reprezentowanego przez Ciebie wydawnictwa (albo jesteś autorem, któremu na tym zależy), istnieje taka możliwość. Należy wysłać informację na adres e-mail info@mojasocjologia.pl zawierającą nazwę pozycji i jej opis. W wiadomości zwrotnej uzyskasz odpowiedź i w przypadku akceptacji adres na jaki przesłać egzemplarz recenzencki. Recenzja ukaże się w terminie do około 2 tygodni od daty otrzymania książki.

Przyjmowane są jedynie książki naukowe i popularnonaukowe z zakresu nauk społecznych. Szczególnie mile widziane będą pozycje metodologiczne i napisane przez klasyków dyscypliny.

Dla webmasterów

Jeśli chcesz dodać link do strony MojaSocjologia.pl na swojej stronie/blogu, będzie to mile widziane, o ile jest to strona zgodna z polskim prawem.

Oferta patronacka

Strona MojaSocjologia.pl może objąć patronatem medialnym organizowaną przez Ciebie konferencję lub inne wydarzenie. Patronat jest bezpłatny.

Oferujemy:

 • umieszczenie informacji zapowiadającej konferencję lub wydarzenie na stronie www.MojaSocjologia.pl wraz z logiem i linkiem aktywnie przekierowującym do strony Organizatora;

 • banner w panelu bocznym z podpisem “Patronat medialny”;

 • promocję na facebooku;

 • napisanie sprawozdania lub relacji z przebiegu konferencji lub wydarzenia (uzależniamy to jednak od jej czasu i miejsca);

 • publikację relacji przygotowanej przez Organizatora (o ile zostanie przesłana).

Oczekujemy:

 • umieszczenie logo MojaSocjologia.pl na stronie Organizatora wraz z aktywnym linkiem do naszej strony (nie musi być dofollow) i wskazanie jej jako patrona;

 • umieszczenie logo MojaSocjologia.pl na materiałach promocyjnych, takich jak: plakaty, ulotki (opcja);

 • poinformowanie o objęciu patronatu nad konferencją/wydarzeniem przez MojaSocjologia.pl w mediach społecznościowych (opcja).

Reklama

Na stronie MojaSocjologia.pl możliwe są dwa sposoby zamieszczania reklam, poprzez wykupienie powierzchni reklamowej lub artykuł sponsorowany.

Katalogi

Strona MojaSocjologia.pl została dodana do katalogów:

katalog stron