W środę wirtualne Akademickie Targi Pracy

Z ofertą kilkudziesięciu firm oraz instytucji dotyczących m.in. praktyk, stażów i pracy będą mogli zapoznać się studenci i absolwenci uczelni wyższych podczas organizowanych w środę w Łodzi Akademickich Targów Pracy. Ich tegoroczna edycja odbędzie się w wersji online.

Wydarzenie organizowane przez Politechnikę Łódzką, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Urząd Miasta oraz inne akademickie instytucje od lat jest jedną z największych tego typu imprez targowych przeznaczonych dla osób wkraczających na rynek pracy. Miejscem tegorocznej, 16. edycji targów ze względu na trwającą pandemię będzie platforma internetowa.

Jak poinformowała rzeczniczka PŁ Ewa Chojnacka, w targach weźmie udział kilkadziesiąt czołowych firm o polskim i międzynarodowym rodowodzie, które swoją ofertę zaprezentują na wirtualnych stoiskach.

„Spotkanie z ich przedstawicielami to dla młodych osób rozpoczynających karierę zawodową możliwość poznania oczekiwań przyszłych pracodawców. Wśród wystawców będą przedsiębiorcy z branży m.in.: informatycznej, farmaceutycznej, logistycznej, spożywczej. Różnorodność firm biorących udział w targach gwarantuje, że każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie” – zapewniła.

ATP towarzyszyć będą darmowe szkolenia prowadzone przez specjalistów i praktyków z różnych dziedzin. Ich celem jest pomoc studentom i absolwentom w przygotowaniu się do wejścia na rynek pracy.

Wirtualne ATP odbędą się w środę w godz. 10-17 na platformie internetowej: https://atp.wydarzeniaonline.pl/darmowa-rejestracja/. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. (PAP)

autor: Bartłomiej Pawlak

bap/ agt/

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.