Instrukcja ściągnięcia i instalacji programu ATLAS.ti

Program ATLAS.ti dostępny jest w darmowej wersji demo, którą można pobrać na stronie producenta.

 1. Wejdź na stronę http://www.atlasti.com/demo.html i kliknij przycisk „download”

 2. Wypełnij pola oznaczone gwiazdką. Podaj swoje imię, nazwisko, wybierz kraj. Następnie wpisz poprawny adres e-mail, a później jego potwierdzenie.

  Wciśnij przycisk „Next”.

 3. W kolejnym oknie masz możliwość edytowania danych, a także wpisania się na listę newslettera ATLAS.ti. Wystarczy jednak, że wciśniesz „Complete Registration”.

 4. Poczekaj chwilę. Zostaniesz przekierowany na stronę:

  Kliknij link „here” (zaznaczony wyżej). Teraz rozpocznie się proces pobierania lub uruchamiania aplikacji, w zależności od tego, którą opcję wybrałeś. Rozmiar aplikacji to 46.8 MB

 5. Jeśli z jakiegoś powodu nie zostałeś przekierowany lub nie chcesz w tej chwili pobierać programu, nie musisz się martwić. Na adres e-mail, który podałeś w procesie rejestracji, została wysłana wiadomość z linkiem, umożliwiającym pobieranie.

 6. Gdy pobierzesz program, możesz rozpocząć proces instalacji. Uruchom aplikację (jeśli nie wybrałeś tej opcji podczas pobierania, odszukaj miejsce, w którym zapisałeś aplikację i kliknij podwójnie w odpowiednią ikonkę). Pojawi się okno:

  W kolejnych oknach wybieraj przycisk „Next” (w drugim musisz dodatkowo zaakceptować warunki licencji: patrz niżej).

  Zwróć uwagę na lokalizację, w której program zostanie zainstalowany. Następnie wciśnij „Install”, a w ostatnim oknie „Finish”.

 7. Możesz włączyć program

Pin It

Komentowanie zakończone.