Inspiracje dziś – innowacje jutro

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

zaprasza do udziału w konferencji pt.

Inspiracje dziś – innowacje jutro,

która odbędzie się 29 września 2014 r. w Kaliszu.

Jest to konferencja inaugurująca Europejski Tydzień Przedsiębiorczości. Upłynie on pod znakiem bezpłatnych szkoleń, seminariów i konferencji na temat innowacji, prowadzenia działalności gospodarczej za granicą, możliwości dofinansowania firm, wymagań prawnych związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa na rynku europejskim czy marketingu internetowego w sieci.

Konferencja poświęcona będzie tematyce innowacyjności przedsiębiorstw oraz szans, które otrzymają one wkrótce dzięki wsparciu z programów unijnych. Kluczową częścią spotkania będzie prelekcja dotycząca innowacji w przedsiębiorstwach, jej źródeł oraz czynników, które decydują o jej sukcesie rynkowym. W efekcie tych działań wielkopolskie firmy mogą stać się bardziej konkurencyjne na rynku globalnym, wpływając istotnie na rozwój gospodarczy regionu.

Warunkiem uczestnictwa w organizowanych warsztatach, seminariach i konferencjach jest przesłanie formularza zgłoszeniowego dotyczącego wybranego spotkania.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są przede wszystkim przedsiębiorcy, osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą oraz przedstawiciele instytucji okołobiznesowych.

Zobacz
Strona wydarzenia

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *