Dlaczego warto zaprenumerować „Focus”?

Magazynu “Focus” chyba nie musimy przedstawiać żadnemu świadomemu czytelnikowi. Ten miesięcznik popularnonaukowy jest przecież obecnie na naszym rynku już od 1995 roku. Przez ten czas zdobył rzeszę czytelników, którzy nie wyobrażają sobie kolejnego miesiąca bez ich ulubionej lektury. Tacy autorzy jak Marcin Bójko, Marcin Jamkowski czy Marzenna Nowakowska gwarantują wysoki poziom merytoryczny zawartych w magazynie artykułów.

Czy warto prenumerować Focus?

  • Oczywiście, że warto – jest ku temu wiele powodów. Skupmy się na tych najważniejszych.
  • Oszczędność pieniędzy. Choć czytanie prasy tradycyjnej niezmiennie wiąże się z wydatkami, to korzystając z prenumeraty możemy te wydatki znacząco ograniczyć. Prawie każda bowiem prenumerata oferowana jest w niższych cenach niż ta, która jest nadrukowana na okładce naszego ulubionego magazynu. Nie inaczej jest w przypadku prenumeraty “Focusa” – zamawiając prenumeratę roczną płacimy jedynie za 10 egzemplarzy, pozostałe 2 otrzymujemy niejako w prezencie i w podziękowaniu za zaufanie okazane wykupieniem prenumeraty.
  • Otrzymujemy gwarancję stałej ceny. Wzrost kosztów prasy jest czymś, od czego trudno uciec. Można to jednak zrobić właśnie poprzez wykupienie prenumeraty. Jeżeli bowiem po zamówieniu prenumeraty, cena ulegnie zmianie – nie będzie nas to dotyczyło – nadal będziemy płacili w taką samą cenę aż do końca bieżącej prenumeraty.
  • Darmowa dostawa. To rzadko podkreślany, ale również istotny element związany z prenumeratą. Nie musimy już chodzić do kiosków, wystarczy cierpliwie poczekać, aż listonosz dostarczy naszą przesyłkę.
  • Szybciej dostaniemy nasz egzemplarz. Prenumerata często rozsyłana jest szybciej do odbiorców niż zwykłe egzemplarze do saloników prasowych. Tym samym mamy możliwość znacznie szybszego cieszenia się zawartością najnowszego numeru, niż moglibyśmy to robić w tradycyjny sposób.
  • Oferty specjalne. Wiele wydawnictw oferuje specjalne warunki dla prenumeratorów. Czasem są to dodatkowe prezenty, zniżki, numery specjalne, często możliwość odnowienia prenumeraty jeszcze lepszych warunkach.
  • Wykupując prenumeratę okazujemy naszą lojalność wobec wydawnictwa i autorów. Nawet jeśli ta lojalność jest tylko symboliczna, to jest to jednak cenna informacja, zarówno dla osób pracujących w danym czasopiśmie, jak i potencjalnych reklamodawców.
  • Sprawiamy, że dane czasopismo może się lepiej rozwijać. Dzięki prenumeracie zapewniamy autorów, że będziemy czytać ich artykuły przez najbliższy rok. To działa nie tylko motywująco, ale umożliwia też wydawnictwu sięganie po jeszcze lepszych autorów, dzięki naszemu zobowiązaniu do zakupu.

Dlaczego warto prenumerować “Focus” akurat na stronie prenumerata.ruch.com.pl?

Ponownie, powodów jest wiele. Najprostszym jest chyba fakt, że dzięki temu możemy wszystkimi naszymi prenumeratami zarządzać z jednego miejsca. Tym samym, jedno spojrzenie na stronę umożliwia nam szybkie sprawdzenie, które prenumeraty nam się kończą i które wypadałoby przedłużyć. Jednocześnie sama strona oferuje też okresowe promocje dla swoich prenumeratorów, umożliwiając tym samym zakup naszych ulubionych czasopism za jeszcze bardziej atrakcyjną cenę. Wreszcie – siła stojąca za “Ruchem” sprawia, że w razie jakichś problemów z magazynem, będziemy mieli po swojej stronie potężnego sojusznika.

Dlaczego warto prenumerować akurat “Focus”?

Jeśli jesteście Państwo już czytelnikami “Focusa” to chyba nie ma potrzeby zapewniać o wysokiej jakości drukowanych tam artykułów, które są dla Was comiesięcznym źródłem ciekawostek z takich tematów jak przyroda, nauka, psychologia czy najnowsze technologie. Jeśli natomiast nie jesteście jeszcze czytelnikami – cóż, zapraszamy do najbliższego kiosku, aby zapoznać się z magazynem. Warto też odwiedzić stronę internetową http://www.focus.pl/, na której znajdziemy wiele materiałów uzupełniających zawartość drukowaną.

Podsumowując powyższe powody – bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z prenumeraty “Focusa”, oferowanej przez prenumerata.ruch.com.pl.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *