Debiut naukowy 2014, czyli opublikuj artykuł naukowy w wersji książkowej

Celem przedsięwzięcia pt. „Debiut naukowy 2014 – Zrównoważony rozwój” jest umożliwienie studentom opublikowanie w wersji książkowej autorskiego artykułu o profilu naukowym, umożliwiającym zgodnie z nowelizacją ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym wszczęcie przewodu doktorskiego (warunkiem rozpoczęcia przewodu doktorskiego jest posiadanie najmniej jednej publikacji w czasopiśmie naukowym o zasięgu krajowym lub w recenzowanym sprawozdaniu z międzynarodowej konferencji naukowej).

Nadsyłać można artykuły o dowolnej tematyce pod warunkiem, że będą odnosiły się do pojęcia „zrównoważonego rozwoju”. Artykuł powinien mieć charakter naukowy i zawierać w sobie nurt/aspekt innowacyjny.

Konkurs organizuje biuro prof. Jerzego Buzka we współpracy z Wyższą Szkołą Menedżerską w Warszawie, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Raciborzu, Kołem Naukowym Doktorantów Instytutu Politologii Uniwersytetu Opolskiego oraz НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ.

Autorzy prac, które się zakwalifikują do wydania książkowego zostają zaproszeni do prezentacji swojego artykułu podczas międzynarodowej konferencji naukowej, która odbędzie się z udziałem specjalnych gości, recenzentów i Rady Naukowej na początku 2015 roku.

Termin nadesłania prac: 30 października 2014 r.

Termin rozstrzygnięcia: 20 grudnia 2014 r.

Projekt organizuje:
BIURO prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka – POSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO w Raciborzu,

Pobierz:

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *