Wszystko o psychologii w Gdyni

W trakcie ponad 30 spotkań, które odbędą się 13 czerwca w Gdyni, uczestnicy dowiedzą się m.in. jak radzić sobie ze stresem, co robić, żeby zamiast narzekać – myśleć pozytywnie, na czym polega terapia śmiechem i muzyką, jak działać poza schematami. Warsztaty i prelekcje w ramach Strefy Psyche obędą się 13 czerwca 2015 r. w godz. 10-17 w kilku miejscach w Gdyni. Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy.

Organizatorami wydarzeń są Uniwersytet SWPS Sopot oraz Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia. W ramach spotkań czerwcowej Strefy Psyche odbędą się warsztaty skierowane do dzieci, rodziców, młodzieży, kobiet, miłośników psychologii oraz studentów.

Warsztaty poświęcone będą tematom radzenia sobie ze stresem, pozytywnemu myśleniu, roli lidera w zespole, treningom pamięci, sztuce wystąpień, gamifikacji dla przedsiębiorców oraz budowania nawyków i przechodzenia z menadżera do inspiratora. Specjalnie w ramach sekcji „Strefa terapii” przewidziane są warsztaty dot. muzykoterapii, śmiechoterapii i terapii tańcem. Wśród wykładów omówione zostaną tematy związane z podróżami, obyczajowością i różnymi kulturami oraz kreatywnością i myśleniem wychodzącym poza schematy.

Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS to przedsięwzięcie, którego celem jest popularyzowanie wiedzy psychologicznej na najwyższym merytorycznym poziomie oraz odkrywanie możliwości działania, jakie daje psychologia w różnych sferach życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Organizatorzy chcą ukazywać praktyczne zastosowanie wiedzy psychologicznej nie tylko w sferach oczywistych dla tej dziedziny nauki (np. pomocowym, terapeutycznym), ale również w sektorze biznesowym oraz zaawansowanych, nowoczesnych technologiach.

Więcej informacji oraz formularz do zapisów znajdują się na stronie: www.swps.pl/strefa-psyche w zakładce „Aktualności”.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *