Męskie problemy

Panowie nie lubią mówić o problemach z potencją. W tej materii najlepiej jest się chwalić samymi sukcesami, bo to budzi zazdrość kolegów oraz zainteresowanie pań. Niestety bardzo często zdarza się, że na obietnicach się kończy. Stresująca praca, niezdrowy tryb życia, niewłaściwa dieta, a czasem także choroby i przyjmowane leki sprawiają, że ciało nie spełnia oczekiwań a to najbardziej widać w sypialni. Tam też są najbardziej dotkliwe. Problemy z potencją mają bowiem wymiar psychiczny, fizyczny i emocjonalny, a poza tym mogą bardzo negatywnie wpłynąć na relacje w związku. To generuje kolejny stres i okazuje się, że bez fachowej pomocy z tego zamkniętego kręgu bardzo ciężko wyjść. Zobacz, jak można poradzić sobie z problemem.

  1. Dedykowana terapia
  2. Przypadłość cywilizacyjna
  3. Tabletki na potencję

Dedykowana terapia

Skoro panowie nie lubią mówić o problemach z potencją, to większość z nich nie korzysta również z pomocy specjalistów. Jeszcze gorzej wygląda sprawa z terapią, a jest ona wskazana w momencie, gdy przyczyny tkwią w psychice. Najczęściej mężczyźni sięgają po środki na potencję https://potencja.net.pl/. Oczywiście większości osób kojarzą się one z niebieską kultową tabletką, która zrewolucjonizowało myślenie o problemach z erekcją. Na rynku pojawiają się więc kolejne tabletki na erekcję, które mogą nieco się różnić się składem, ale z pewnością z całej palety każdy pan znajdzie coś dla siebie.

Przypadłość cywilizacyjna

Szacuje się, że około 80% mężczyzn po czterdziestce ma trudności z potencją. Wielu z nich dotykają one sporadycznie, ale są również przypadki, gdy problemy odczuwane są regularnie i wywołują dość silną frustrację, ponieważ zaburzona potencja znacząco przekłada się na jakość życia oraz zaniża poczucie własnej wartości, a w przypadkach skrajnych może być przyczyną impotencji. Warto pamiętać, że powody problemów z erekcją mogą być bardzo różne. Jeśli mają korzenie w fizjologii, to środki dostępne na rynku pomagają. Z całej palety warto poszukać dokładnie tego, który będzie najskuteczniejszy. Preparaty również się składem, proporcjami składników aktywnych oraz uzupełniających. Mogą więc być skuteczne u pewnej grupy panów, a u innej już nie. Wiele zależy od osobniczej wrażliwości czy też metabolizmu.

Tabletki na potencję

Większość preparatów na potencję zawiera sildenafil. To enzym, który blokuje enzym hamujący napływ krwi do prącia. Żeby lek zadziałał, niezbędna będzie oczywiście odpowiednia stymulacja. Dopiero taki zestaw może przynieść satysfakcjonujący i długotrwały efekt. Poza tym środki na potencję nie będą skuteczne u mężczyzn, u których zaburzenia erekcji mają podłoże psychiczne lub neurologiczne. Wtedy potrzebna będzie pomoc specjalistów.

Komentarze

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *