Konkurs na pracę magisterską wykorzystującą wyniki badań edukacyjnych

Instytut Badań Edukacyjnych ogłosił konkurs na pracę magisterską wykorzystującą wyniki badań edukacyjnych. Tematem pracy konkursowej może być dowolne zagadnienie związane z dziedziną edukacji (np. wczesnej edukacji i opieki, finansowania oświaty, ekonomii edukacji oraz szkolnictwa wyższego i uczenia się dorosłych). Praca magisterska musi zawierać poprawne metodologicznie wnioski a podstawą analiz powinny być wyniki z badań lub dane dostępnie publicznie.

Do konkursu można zgłosić pracę magisterską, który dostarcza nowej wiedzy, ważnej z punktu widzenia praktyki i polityki edukacyjnej. Dodatkowym atutem będzie odniesienie do zmian, jakie zachodziły w edukacji od 1999 r. w związku z obchodzonym w 2014 roku 25-leciem przemian ustrojowych w Polsce, które miały wpływ również na edukację.

Udział w konkursie mogą wziąć absolwenci dowolnego kierunku, wszystkich uczelni wyższych, którzy obronili pracę magisterską w okresie od 31 października 2013 r. do 31 października 2014 r. Zgłoszenia prac do konkursu mogą dokonać także uczelnie i promotorzy za zgodą autora.

Nagrody dla laureatów

  • I nagroda – 3 000 zł
  • II nagroda – 2 000 zł
  • III nagroda – 1 000 zł

Prace można nadsyłać do 17 listopada 2014 r. Ogłoszenie wyników nastąpi do 30 stycznia 2015 r.

Pobierz
Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *