Konkurs na informację medialną o ochronie własności intelektualnej

Urząd Patentowy RP ogłasza konkurs na informację medialną o tematyce ochrony własności intelektualnej, w tym przemysłowej. Konkurs adresowany jest do autorów publikujących w prasie, radiu, telewizji i mediach elektronicznych, których prace zostały opublikowane lub wyemitowane w okresie od 26 listopada 2013 r. do 15 listopada 2014 r.

Prace konkursowe można zgłaszać do 17 listopada 2014 r. Nagrodzonych zostanie 5 najlepszych prac. Nagroda wynosi po 5 000 zł brutto.

Celem konkursu na informację medialną o tematyce ochrony własności intelektualnej, w tym przemysłowej jest upowszechnianie wiedzy oraz podnoszenie świadomości społecznej, w tym przede wszystkim przedsiębiorców oraz instytucji otoczenia biznesu o ochronie własności przemysłowej oraz znaczenia tej problematyki dla rozwoju innowacyjności i kreatywności, zwłaszcza w działalności gospodarczej w Polsce.

Przedmiotem konkursu są:

  1. opublikowane artykuły prasowe
  2. artykuły internetowe, opublikowane na portalach o tematyce biznesowej, gospodarczej, ekonomicznej i technicznej
  3. blogi poświęcone tematyce innowacyjności w kontekście budowania przewagi konkurencyjnej i strategii w oparciu o wykorzystanie własności intelektualnej, w tym przemysłowej
  4. wyemitowane audycje radiowe i telewizyjne
  5. jednostkowe artykuły/audycje, zrealizowane w ramach cykli redakcyjnych

Pobierz
Regulamin i formularz zgłoszeniowy

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *