Konkurs „Książka za recenzję”

Portal MojaSocjologia.pl ogłasza konkurs „Książka za recenzję”. Recenzje własnego autorstwa można nadsyłać do 8 października 2015 r.

Jeśli przeczytałeś ostatnio ciekawą książkę z zakresu nauk społecznych (naukową lub popularnonaukową) i czujesz się na siłach, aby napisać jej recenzję, możesz wziąć udział w tym konkursie. Napisz recenzję i wyślij ją na adres info@mojasocjologia.pl. Nie narzucamy Ci, jaką książkę wybierzesz. Jedynym warunkiem jest, aby nie pojawiła się ona wcześniej na stronie mojasocjologia.pl w dziale „Recenzje”.

Recenzja, którą przyślesz, powinna mieć minimum 3 000 znaków, nie być nigdzie wcześniej publikowana, stanowić Twoją własność, nie zawierać słów lub stwierdzeń obraźliwych. Jeśli nie masz pomysłu od czego w ogóle rozpocząć recenzję i jak ją napisać, zajrzyj do artykułu: Jak napisać recenzję?

Autorzy najlepszych recenzji, które zostaną przyjęte do publikacji na mojasocjologia.pl, otrzymają w nagrodę książkę. Książkę wyślemy pocztą na adres wskazany w wiadomości e-mail. Dodatkową nagrodą jest sama publikacja recenzji, którą autor może podpisać własnym imieniem i nazwiskiem.

Możesz sam(a) wybrać swoją nagrodę spośród wymienionych*:

Płytki umysł. Jak internet wpływa na nasz mózg - Nicholas Carr

Metodologia badań społecznych - Stefan Nowak

Socjotechnika. Sztuka zdobywania władzy nad umysłami - Hadnagy Christopher

Pamiętaj! Napisz samodzielnie recenzję, wyślij ją na adres info@mojasocjologia.pl. Wybierzemy najlepsze. Jeśli recenzja zostanie zaakceptowana do opublikowania na stronie, otrzymasz prośbę o podanie adresu, na który wyślemy Ci nagrodę.

* Zastrzegamy możliwość wybrania dla Ciebie innej nagrody niż wskazana – zależy to od dostępności. Gdyby zdarzyła się tego rodzaju sytuacja, zostaniesz wcześniej poinformowany (poinformowana).

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *