III Konferencja Psychologii Jakościowej

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

zaprasza do udziału w konferencji pt.

III Konferencja Psychologii Jakościowej,

która odbędzie się w dniach 9 września – 10 września 2017 r. w Katowicach.

Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy z zakresu praktycznego wykorzystywania metodologii jakościowych w badaniach empirycznych w psychologii, nawiązania współpracy pomiędzy badaczami oraz zademonstrowania przykładów, w jaki sposób metody jakościowe mogą przysłużyć się rozwojowi dyscypliny jaką jest psychologia.

Uczestnicy będą mieli szansę zaprezentować wyniki własnych badań w trakcie ustnych wystąpień i sesji plakatowej. Ponadto, ważnym elementem konferencji będą towarzyskie dyskusje przy muzyce i lampce wina, w trakcie planowanego bankietu. Sympozjum poprzedzi dwudniowy warsztat rozwijający umiejętności w zakresie interpretacyjnej analizy fenomenologicznej.

Dodatkowe informacje na temat warsztatu przedkonferncyjnego Interpretative Phenomenological Analysis Workshop 2017 oraz warunki uczestnictwa na stronie wydarzenia: http://badaniepsyche.pl/news/20

W Kominecie Naukowym znajdują się: dr Igor Pietkiewicz (przewodniczący; Uniwersytet SWPS w Katowicach), dr hab. Anna Cierpka (Uniwersytet Warszawski), prof. SWPS dr hab. Agata Chudzicka-Czupała (Uniwersytet SWPS w Katowicach), dr Urszula Tokarska (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie), dr Małgorzata Wójcik (Uniwersytet SWPS w Katowicach).

Streszczenia wystąpień można nadsyłać do 30 lipca 2017 r.

Udział w konferencji jest odpłatny.

Wysokość opłaty konferencyjnej:
– opłata standardowa – 350 zł;
– doktoranci i studenci – 200 zł.

Zobacz
Strona wydarzenia
Strona konferencji

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *